Тұңғыш Елбасы күні

09.12.2019

Еліміздің ең басты мемлекеттік мерекелерінің бірі - Тұңғыш Елбасы күні, біздің «Айгөлек» шағын орталығында өтті.

Балалар іс-шараға қуанышпен қатысты. Іс-шара құттықтаулармен және Қазақстан Республикасының әнұранын орындаумен басталды.

Содан кейін балалар Отан туралы өлеңдерді екі тілде оқыды (қазақ және орыс). Біз «Ұлт көшбасшысы» туралы ақпаратты тыңдадық - сонымен бірге олардың тарихын суреттедік. Президенттің қызықты өмірімен танысқандарға қуанышты болды, балалар қорытынды шығарды: - Президент болу үшін өз елінің лайықты азаматы болу керек. Іс-шара ойынмен аяқталды.

чтобы стать Президентом, чтобы быть достойным гражданином своей страны. Мероприятие завершилось игрой. Дети  с удовольствием приняли участие в мероприятии.