«Менің Отаным - Қазақстан»

19.12.2019

Еліміздің басты мерекелерінің бірі ҚР Тәуелсіздігі күні «Айгөлек» шағын орталығында өткізілді. Балалар шараға қызыға қатысты. Мерекелік шара ҚР әнұраны мен құттықтау сөздерінен басталды. Содан балалар би билеп, ҚР тәуелсіздігі және Отан туралы қазақша және орысша тақпақтар оқыды.

Сонымен қатар балалар Қазақстан елінің байлықтары мен картасын қызықтап көрді. Мерекелік шара кезінде балалар бір-біріне мейірімділік таныта қарап, көмек қолын көрсетті.

мости Республики Казахстан.

Также  дети знакомились  с картой Казахстана, чем богата наша республика.

Во время мероприятия  была добродушная атмосфера сотрудничества, взаимопомощи.